Make-up kurz pod stromeček

Někde vzadu v hlavě možná začínáte panikařit, co tentokrát nadělíte dceři, manželce nebo přítelkyni pod stromeček? Můžete být klidní. Vyřešíme to za Vás. Letošní Vánoce se nadělují make-up kurzy. Voucher máte do druhého dne a máte vyřešeno.

MAKE-UP KURZ JE SKVĚLÝM DÁRKEM

Mnoho z Vás jistě napadne, že ženy se dávno líčit umí – přece jenom před zrcadlem ráno tráví dostatek času. Nenechte se zmást. Darovat ženě make-up kurz neznamená, že byste snad měli poukazovat na to, že se neumí namalovat. Naopak. Osobní kurzy make-up kurzy pro ženy jsou v dnešních dnech čím dál více žádané. Vaše milované polovičky se na takovém kurzu dozví o nejnovějších trendech, mají zde možnost vypilovat drobné nedostatky a vyladit chybičky, které ženy všeobecně v líčení často dělají. Porozumí tomu, jak důležité je mít správné světlo při aplikaci produktů, a společně s profesionálními lektory vybrousí svůj make-up styl k dokonalosti. Naučí se zamaskovat nedokonalosti a zvýraznit přednosti.

ŠKOLA OSOBNÍHO MAKE-UPU?

V České republice vznikla nedávno SOLO Personal makeup school. Výjimečná škola osobního make-upu, kde vyučují profesionální vizážisté, kteří jsou pečlivě vybírání mezi mnoha uchazeči. Puncem kvality těchto špičkových školitelů je záštita školy Make-up Institute Prague, která do světa rtěnek, tvářenek a řasenek vpouští jen ty nejlepší z nejlepších. S touhle školou nešlápnete vedle!

KTERÝ KURZ JE TEN PRAVÝ?

V případě, že se rozhodnete udělat vaší dívce či ženě radost, a nadělíte jí pod stromeček den plný skvělých zkušeností, nových znalostí a úžasné atmosféry, můžete v SOLO Personal make up school vybírat z mnoha kurzů. Jedním z nich je například Osobní make-up kurz.
Jedná se o skupinovou lekci, ovšem maximálně za účasti šesti osob – škola velmi dbá na individuální přístup, a z toho důvodu jsou kurzy realizovány maximálně v tomto počtu účastnic. Kurz není nijak omezen – vítá ženy každého věku, s různými zkušenostmi. Základem je touha zdokonalit se, a lépe poznat svět šminek. A to chce každá žena!

INDIVIDUÁLNÍ KURZY PRO NÁROČNÉ

Pokud víte, že Vaše přítelkyně, maminka či dcera preferují opravdu individuální přístup, i tady nabízí SOLO Personal makeup school řešení. VIP kurz! Tento typ výuky je realizován na základě dohody s klientkou – termín si tak obdarovaná může vybrat sama podle svých časových možností. S profesionální vizážistkou pak stráví čtyři hodiny, kdy se jí dostane absolutní pozornosti a kompletní péče. Ať už je žena milovnicí make-upu a chce se naučit nové techniky, či s líčením teprve začíná, tento kurz bude to pravé. Kurz je také perfektní volbou pro časově vytížené ženy.

SOLO PERSONAL MAKEUP SCHOOL, JEŽÍŠKU!

Pokud přece jen váháte se zakoupením kurzu z obavy, že vzhledem ke stávající koronavirové situaci bude výuka opět zrušena, nemusíte se bát. Platnost dárkových voucherů trvá celý jeden rok. Uplatnit při platbě můžete také karty benefitů Edenred a Sodexo Flexi Pass Card.
Žádné stresy, na make-up si korona nepřijde! Letošní výběr vánočního dárku se naráz zdá být až překvapivě snadný, co myslíte?

Sabina Beňová

Napsat komentář