Trendy v líčení na léto 2020

Trendy líčení se rok od roka mění. Jaké líčení ovládne letošní letní sezónu? Přinášíme vám tipy předních světových vizážistů, díky kterým letošní sezónu zabodujete, ať už u nás nebo třeba na dovolené v zahraničí. Připraveni načerpat nové informace ze světa krásy? Pusťte se do čtení.

Přirozenost nikdy nevyjde z módy

Pokud jste si oblíbila takzvaný nude make-up, který působí tak, že vlastně vůbec nalíčená nejste, jistě vás potěší, že přirozenost ovládne i letošní léto. Čím dál tím více vizážistů také v případě líčidel a kosmetiky klade důraz na přírodní veganské složení.

Kouzlete s tvářenkou

V loňském roce byl na výsluní bronzer, v letošním roce ho však nahradila tvářenka, která by měla být nanesena velmi precizně tak, aby nebyly vidět přechody. Velkým hitem je propojení tvářenky s očními stíny. Tohoto propojení jednoduše dosáhnete tak, že tvářenku nenanesete jen na líčka, ale také na spánky a vnější koutek oka. A jakou barvu zvolit? Velké oblibě se těší korálová, vyzkoušet můžete také tekutou variantu tvářenky, která garantuje mladistvější vzhled.

Vsaďte na svůdný pohled

Podle předního uměleckého vizážisty Gea Henningse neudělají krok vedle ženy, které se letošní léto při líčení zaměří na oči. Jak dosáhnout nebezpečně svůdného pohledu? Před nanesením řasenky použijte bázi pod řasenku, která vaše řasy ještě prodlouží, nezapomeňte také na oční linku, s níž dosáhnete efektu kočičích očí.

TIP: bílá linka

Zkuste v létě svou černou oční linku nahradit bílou, která působí svěže a neotřele. Můžete si být jistá, že s bílou linkou budete nepřehlédnutelná.

Oční stíny aneb hra barev

Máte doma velkou paletku očních stínů a dlouho jste ji nepoužila? Letos vám přijde vhod. Léto 2020 totiž patří pestrobarevným stínům, nemusíte se vůbec bát sáhnout po extravagantní oranžové nebo třeba zelené ani po kombinaci výraznějších barev. Pokud se chystáte na party, můžete oční stíny oživit i nalepovacími kamínky.

 

Autor: Hana Knopfová

TIP: Make-up, který vydrží

Máte pocit, že v horkých letních dnech váš make-up vydrží pouze několik minut? Sáhněte v létě po voděodolné řasence a celé líčení zafixujte minerální vodou v rozprašovači.

Napsat komentář